RESURFACING

Snem každé ženy je svěží, mladistvě vyhlížející pleť. Naše klinika nabízí široké spektrum zákroků omlazení pleti, k individuálním potřebám našeho klienta. Náš zkušený tým lékařů vždy vybere ten správný laserový zákrok, aby se Váš sen stal skutečností.

Frakční resurfacing je laserová metoda ošetření pleti, při níž je pomocí laserového paprsku odstraněna svrchní vrstva pokožky. V místě dopadu dochází k hlubokému prohřátí kůže. Je odstraněna vrchní polovina kůže, zbývající dvě třetiny pokožky zůstávají tepelně ovlivněny. Teplo způsobí stažení kolagenních vazivových vláken, a tím umožní vypnutí pokožky a zajistí další novou tvorbu kolagenu.

Díky využití frakční technologie je pouze část pokožky vystavena laserovému záření. Nepoškozená plocha obklopující jednotlivé ozářené mikrobody podporuje a urychluje přirozené hojení ošetřené zóny. Blahodárné účinky laserového záření však působí na celou plochu pokožky.

Na naší klinice Laser Liberec používáme k laserovému ošetření nejmodernější laserový systém  FOTONA SP DYNAMIS.

  • Před ošetřením je nutná konzultace s naším lékařem, kde se domluvíte na přesném postupu pro optimální výsledek zákroku. Lékař Vám poskytne veškeré instrukce, mimojiné také k péči o pleť před a po ošetření.
  • Zákrok se provádí ambulantně, pleť je odlíčena a očištěna, ošetření je mírně bolestivé – pociťujete lehké pálení.
  • Při zákroku se předchlazuje povrch pokožky, čímž se ošetření stává téměř nebolestivým          s minimalizací vedlejších účinků /otok, zarudnutí kůže apod./
  • Lehké pálení může přetrvávat 30 minut až 3 hodiny po zákroku. Pokožka je zarudlá a oteklá, zarudnutí a otok by měli do 24 hodin ustoupit.
  • Hojení trvá 4-6 dnů, dojde ke kompletnímu sloupnutí svrchní vrstvy pokožky a objeví se omlazená pokožka s výrazně lepší texturou a vyváženou barevností. Po třech dnech od ošetření lze pomalu začít používat dekorativní kosmetiku (make-up) a v průměru za týden zapojit do normálního společenského života. V období dalších šesti měsíců budete pozorovat pokračující redukci vrásek a vypínání pokožky dané přetrvávající produkcí nového kolagenu.
  • Po resurfacingu je třeba chránit ošetřované plochy před slunečním zářením a používat ochranné krémy s vysokým UV filtrem (50+) minimálně 2-3 měsíců.
  • Resurfacing pokožky lze provést na celém obličeji nebo jen jeho části (kolem očí, kolem rtů, tváře, čelo), velmi žádané je omlazení rukou, kdy dochází k odstranění vrásčité kůže, vyplnění novými kolagenními vlákny a odstranění pigmentací z hřbetu rukou.
  • V případě resurfacingu jsou výsledky vynikající. Vaše pleť může vypadat o 5-10 let mladší!