FACE LIFTING

Obličej je důležitou částí celé osobnosti a také tím, čeho si na člověku nejdříve povšimneme. Slouží také k vyjádření pocitů a nálad. S věkem se části obličeje stávají ochablejšími a ztrácejí svoji elasticitu a pevnost, svaly obličeje slábnou a uvolňují se. Mění se vzhled obličeje, dochází ke ztrátě objemu tváří a jejich poklesu se zvýrazněním hlubokých vrásek ve střední části obličeje a visící kůže po stranách dolní čelisti.

Povolení a pokles kůže s tvorbou vrásek na obličeji je přirozeným projevem stárnutí. Doba, kdy tyto projevy začínají být zjevné je individuální a pohybuje se mezi třiceti a padesáti roky. Závisí mezi jinými na typu kůže, dědičných faktorech, profesi, vlivu slunečního záření.

Na naší klinice ošetřujeme a zmírňujeme projevy stárnutí v obličeji pomocí přístroje EXILIS.

EXILIS je nejmodernější, unikátní metoda, pro aplikace v oblasti estetické medicíny. Přístroj EXILIS kombinuje fyzikální účinky ultrazvuku a radiofrekvence. Společného působení obou energií lze skutečně velmi efektivně využít zejména pro omlazení obličeje (facelifting).

Součástí přístroje EXILIS je obličejový aplikátor pro terapie zaměřené primárně na omlazení obličeje.

Terapeutických účinků Exilisu lze ale efektivně využít i pro omlazování efekty v oblastech krku, podbradku, dekoltu nebo například hřbetů rukou a kotníků. V oblasti omlazovacích aplikací přináší Exilis patentovanou technologii doplňování vlastního kolagenu CRT (Collagen Refill Technology). Díky této technologii je provádění omlazovacích zákroků maximálně efektivní při použití minimální energie.

Face Lifting – přístroj EXILIS

Výsledky

  • Kůže je jemnější a pevnější
  • Omlazovací efekt - vyhlazení vrásek kolem úst, očí, na čele a krku
  • Omlazená pokožka díky produkci kolagenu
  • 

Přehled účinků obličejové aplikace EXILIS FACE

  • omlazení obličeje (neinvazivní face lifting)
  • redukce vrásek
  • zlepšení kvality a vypínání pokožky
  • omlazení a zlepšení struktury pokožky

Ošetření pomocí přístroje EXILIS je třeba opakovat 4-6x v rozmezí 7-10 dnů mezi jednotlivými sezeními.

Jedno ošetření trvá cca 30 minut.