EPILACE

V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmetické a estetické oblasti. Chloupky si v průměru odstraňuje 70% evropských žen a 40% evropských mužů.

Standardní metody jako holení, vytrhávání depilačním strojkem, pinzetou či voskem nebo odstraňování těchto chloupků depilačním krémem pouze dočasným a navíc ne vždy šetrným řešením (hrozí nebezpečí poškození pokožky, zjizvení, alergická nebo zánětlivá reakce). Odložte žiletku, strojek nebo pinzetu a objednejte se na unikátní laserovou epilaci.

Laserovou epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti horního rtu, brady, třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad.

Laserová epilace je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení.

Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, klient se může hned po ošetření navrátit   k běžným aktivitám. Ošetření je vhodné pro každou barvu pleti.

Na naší klinice Laser Liberec používáme k laserovému ošetření nejmodernější laserový systém  FOTONA SP DYNAMIS.

Laserový systém Fotona Nd:YAG je vybaven schopností hlubokého průniku nezbytného k dosažení dokonce těch nejhlouběji se nacházejících folikulů, a to aniž by docházelo k poškození okolní tkáně. Protože se chloupky nacházejí v různých vývojových fázích růstu, je zapotřebí zákrok několikrát (min. 3x) zopakovat, ideálně po čtyřech až šesti týdnech:

  • podmínkou účinné epilace je tmavý chloupek na neopálené pokožce a chloupky nesmí být alespoň 1 měsíc před zákrokem vytrhávané, mohou se holit nebo odbarvovat.
  • při zákroku se předchlazuje povrch pokožky, čímž se ošetření stává téměř nebolestivým s minimalizací vedlejších účinků /otok, zarudnutí kůže apod./
  • po ošetření je pokožka jen lehce zarůžovělá, běhěm několika minut se zklidní.
  • doba trvání zákroků laserové epilace je max. 20 minut, záleží na velikosti ošetřované plochy.
  • dalším limitem pro epilaci laserem je opálení. Ošetřovaná lokalita by neměla být čerstvě opálená, ať už pobytem na slunci, či návštěvou solária.

Po laserovém odstranění chloupků nejsou prakticky žádná omezení, při pobytu na slunci však doporučujeme používat krém s vysokým ochranným faktorem.

Ošetřované lokality:

  • Horní ret, brada, mezi obočím, kotlety, tváře, uši, okolí bradavek, předloktí, celé paže, podpaží, hřbety rukou, hrudník, podbřišek, záda, třísla, intimní partie, stehna, bérce-lýtka, nárt.