VRÁSKY KOLEM OČÍ

S přibývajícím věkem kůže u mužů i žen ztrácí svoji pružnost, v důsledku čehož na kůži vznikají vrásky. První se objevují už okolo dvacátého roku životu, a to především mimické vrásky. Jedná se především o vrásky kolem očí, ale také vrásky kolem rtů, někdy způsobují i vrásky na čele, které jsou způsobeny ohyby kůže při úsměvech a dalších mimických pohybech v obličeji.
Na naší klinice nabízíme ošetření vrásek různými způsoby ošetření, záleží na Vašich představách, a co od ošetření očekáváte, proto je důležité si domluvit konzultaci s naším lékařem a s ním pohovořit o Vašich představách a očekávaném výsledku.

Na naší klinice nabízíme k odstranění vrásek tyto ošetření:

  • Face lifting, pomocí přístroje EXILIS - EXILIS je nejmodernější, unikátní metoda, pro aplikace v oblasti estetické medicíny. EXILIS kombinuje fyzikální účinky ultrazvuku a radiofrekvence. Společného působení obou energií lze skutečně velmi efektivně využít zejména pro omlazení obličeje (facelifting).
  • Fotorejuvenace, přístrojem FOTONA SP DYNAMIS - hlavním principem této laserové metody je tepelné narušení kolagenu v kůži. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky.
  • Frakční resurfacing, přístrojem FOTONA SP DYNAMIS - laserová metoda ošetření pleti, při níž je pomocí laserového paprsku odstraněna svrchní vrstva pokožky. Principem zákroku je dopad tisíce laserových paprsků na kůži. V místě dopadu dochází k hlubokému prohřátí kůže. Je odstraněna vrchní polovina kůže, zbývající dvě třetiny pokožky zůstávají tepelně ovlivněny. Teplo způsobí stažení kolagenních vazivových vláken, a tím umožní vypnutí pokožky a zajistí další novou tvorbu kolagenu.

O všech těchto nabízených metodách (ošetřeních) si více přečtete na našich webových stránkách pod příslušným odkazem.