LIFTING POPRSÍ

Pokud chceme o sebe pečovat komplexně, nesmíme zapomínat ani na své poprsí a dekolt. I tyto partie si zaslouží naši péči a pozornost. Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže, jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, těhotenství a následné kojení – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti a snižují hydrataci kůže.

Na naší klinice pro lifting poprsí používáme přístroj EXILIS.

EXILIS je nejmodernější, unikátní metoda, pro aplikace v oblasti estetické medicíny. EXILIS kombinuje fyzikální účinky ultrazvuku a radiofrekvence. Společného působení obou energií lze skutečně velmi efektivně využít.

V oblasti aplikací přináší EXILIS patentovanou technologii doplňování vlastního kolagenu CRT (Collagen Refill Technology). Díky této technologii je provádění tohoto zákroku maximálně efektivní při použití minimální energie.

EXILIS přináší všem klientkám následující, s konkurenčními metodami nesrovnatelné, výhody:

  • Velmi krátká doba ošetření – doba ošetření je velmi krátká. Ošetření je možné bez problémů absolvovat například během polední přestávky. Doba ošetření je maximálně 15 minut.
  • Příjemná terapie ve formě teplé masáže – ošetření je vnímáno jako intenzivní a příjemná tepelná masáž. Klientka po dobu terapie leží pohodlně na lůžku a relaxuje. Přístroj nevydává žádné nepříjemné pískání (toto je běžné u kavitačního ultrazvuku).
  • Možnost ošetření v každém ročním období – ošetření je naprosto nezávislé na ročním období a opálení klienta.
  • Bez jakékoliv rekonvalescence a omezení běžných aktivit – při neinvazivním, bezbolestném ošetření odpadá nutnost jakékoliv rekonvalescence. Klientka může provozovat veškeré běžné aktivity, na který je zvyklý a to včetně sportu. Vše naprosto bez omezení.
  • Bez nutnosti změny životního stylu – během terapií není potřeba měnit životní styl, cvičit, jíst jakékoliv doplňující preparáty.

Ošetření pomocí přístroje EXILIS je třeba opakovat 4-6x v rozmezí  7-10 dnů mezi jednotlivými sezeními.

Jedno ošetření trvá cca 15 minut.